Wszystkie Systemy kominowe

SYSTEM JEDNOŚCIENNY
Jednościenny system kominowy wykonany z blachy kwasoodpornej, do kotłów gazowych oraz olejowych z otwartą komorą spalania (atmosferycznych), stosowany jako wkład do istniejących przewodów kominowych.

SYSTEM DWUŚCIENNY
Dwuścienny, izolowany system kominowy wykonany z blachy kwasoodpornejj, do kotłów gazowych oraz olejowych z otwartą komorą spalania (atmosferycznych), z izolacją niskotemperaturową, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny.

SYSTEM JEDNOŚCIENNY KWASO-ŻAROODPORNY
Jednościenny system kominowy wykonany z blachy kwaso- żaroodpornej, do kotłów na ekologiczne paliwa stałe z otwartą komorą spalania (atmosferycznych), stosowany jako wkład do istniejących przewodów kominowych. Grubość ścianki 0.8 mm lub 1.0 mm.

SYSTEM DWUŚCIENNY NISKOTEMPERATUROWY
Dwuścienny, izolowany system kominowy wykonany z blachy kwaso- żaroodpornej, do kotłów gazowych, olejowych oraz na ekologiczne paliwa stałe z otwartą komorą spalania (atmosferycznych), z izolacją niskotemperaturową, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny. Grubość ścianki wewnętrznej 0.8 mm lub 1.0 mm.

SYSTEM DWUŚCIENNY ŻAROODPORNY
Dwuścienny, izolowany system kominowy wykonany z blachy kwaso- żaroodpornej, do kotłów wysokotemperaturowych na ekologiczne paliwa stałe (np.drewno) z otwartą komorą spalania (atmosferycznych), z izolacją żaroodporną, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny. Grubość ścianki wewnętrznej 0.8 mm lub 1.0 mm.

SYSTEM KONDENSACYJNY JEDNOŚCIENNY
Jednościenny kondensacyjny system kominowy wykonany z blachy kwasoodpornej, do kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania (turbo/kondens), stosowany jako wkład do istniejących przewodów kominowych.

SYSTEM KONDENSACYJNY KONCENTRYCZNY
Koncentryczny kondensacyjny system kominowy wykonany z blachy kwasoodpornej, do kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania (turbo/kondens), stosowany jako wkład do istniejących przewodów kominowych.

SYSTEM OWALNY
Jednościenny system kominowy wykonany z blachy kwaso- żaroodpornej, do kotłów gazowych, olejowych oraz na ekologiczne paliwa stałe z otwartą komorą spalania (atmosferycznych), stosowany jako wkład do istniejących przewodów kominowych. Grubość ścianki 0.8 mm lub 1.0 mm.