Profesjonalne produkty
do wentylacji i klimatyzacji

Doświadczenie w branży budowane od ponad 25 lat

img_1

Jesteśmy rodzinną firmą działającą nieustannie od 1992 roku.

Z pełnym zaangażowaniem wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów.

Naszą działalność opieramy na wzajemnym zaufaniu i długofalowej współpracy. Staramy się, aby każdy Klient otrzymał to, czego szuka.

Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami, spełniającymi nasze najwyższe wymagania jakości. Dystrybuujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wspierając wszystkich profesjonalistów, działających w branży HVAC. Jednocześnie nie zapominamy o inwestorach prywatnych oferując wsparcie techniczne i projektowe na każdym etapie realizowanej inwestycji. Chętnie pomagamy rozwiązywać niestandardowe problemy instalacji.

Oferta zorientowana na Klienta oraz wyjście naprzeciw jego potrzebom oraz oczekiwaniom to nasza specjalność.

Veco to więcej, niż dystrybutor

Nasi pracownicy są źródłem sukcesu VECO. Od ponad 25 lat budujemy zespół niezawodnych ekspertów, których wiedza i doświadczenie służą dobru Klientów. Praca jest naszą pasją i dzięki temu utrzymujemy wciąż wysoką pozycję na rynku HVAC.
Czym się różnimy od konkurencji? Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Wielopoziomowa współpraca i budowanie zaufania jest dla nas priorytetowe, a szeroka oferta produktów, konkurencyjne ceny oraz sprawna obsługa to główne atuty naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Zamknij menu